Menu witryny

Bal Karnawałowy w kl. IV - VII

Dnia 25 stycznia 2018 r. bawiliśmy się w szkole na balu karnawałowym. Uczestnicy zabawy, jak zawsze zaskoczyli ciekawymi strojami i pomysłami na urozmaicenie dyskoteki. Było bardzo wesoło i kolorowo, w powietrzu unosiły się balony z helem. Za dobór muzyki odpowiedzialna była Iza Cymerman z klasy VII b, natomiast o oprawę świetlną zadbał nasz kolega z gimnazjum – Kacper Burka. Zabawa była super, humory dopisywały, a to chyba najważniejsze…

                                                                              Samorząd Uczniowski

na gwn karnawa sp

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz