Menu witryny

„Dzień Tosta przygotowany przez uczniów klasy II B- GP wraz z wychowawcą"

We wtorek, 23 stycznia zorganizowaliśmy w szkole „Dzień Tosta”. Już od początku września Samorząd Uczniowski zaplanował cykliczną akcję poświęconą ulubionym smakołykom. Odbył się „Dzień Mufinki” przygotowany przez uczniów klasy II A i „Dzień Czekolady” przygotowany przez uczniów klasy III B. Wyznaczone osoby z klasy II B piekły tosty w pocie czoła, w świetlicy szkolnej. Trzeba przyznać, że popyt był ogromny i trudno było nadążyć z przygotowywaniem. Tosty sprzedały się w trybie ekspresowym, niczym ciepłe bułeczki w piekarni. Pani Beata Struczyńska – wychowawczyni, nie myślała, że będzie musiała dostarczać dodatkowe produkty, udając się do sklepu. Organizatorzy sprzedali naprawdę bardzo dużo tostów, kolejka po nie była niesamowicie długa, a tosty były hitem dnia. Ogromne wrażenie na społeczności szkolnej zrobił uczeń Filip Goluch, który w profesjonalnym ubraniu - fartuchu i czapeczce serwował na tacy gorące tosty. Można sobie wyobrazić, jak smakowicie pachniało w naszej szkole jeszcze przez kilka godzin. Teraz czekamy na Dzień Gofra, który przygotują uczniowie klasy III A.

dzie tosta 20181

dzie tosta 20182

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz