Menu witryny

Wieczorna wizyta w teatrze

30 listopada 2017 r. uczniowie naszej szkoły mogli podziwiać adaptację teatralną  dramatu romantycznego Juliusza Słowackiego pt. „Balladyna”. Rywalizacja dwóch sióstr o serce Kirkora, okrutne czyny tytułowej bohaterki zaślepionej żądzą władzy, wątki baśniowe, czary, niepokojące zdarzenia zrobiły szczególne wrażenie na uczestnikach wieczornej wizyty w Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni.  

teatr2017

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz