Menu witryny

Fioletowo – biały zdrowy dzień w szkole

Zgodnie z harmonogramem Szkolnego Programu Wychowawczo - Profilaktycznego „Niech w nas zagości dużo życzliwości” klasy IVa i IVb były organizatorami „Fioletowo – białego zdrowego dnia w szkole”. 20 października wszyscy uczniowie ubrali się na fioletowo – biało, a na stołach rozstawionych na szkolnych korytarzach zagościły różne produkty, owoce oraz przekąski w fioletowym i białym kolorze. Jak co roku do akcji przyłączyli się rodzice, którym bardzo dziękujemy za wsparcie i ciekawe pomysły! 

dz bialofioletowy 2017

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz