Menu witryny

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Kolejny raz wolontariusze ze Szkoły Podstawowej im Kardynała Stefana Wyszyńskiego z klas gimnazjalnych w Somoninie wzięli udział w zbiórce publicznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dnia 14 stycznia 2018r. Organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie. Wczesnym rankiem, w niedzielę dziewiętnastu wolontariuszy udało się na teren gminy, aby zbierać datki na rzecz osób potrzebujących. Kwestowali w Hopowie, Kiełpinie, Somoninie, Wieżycy, Szymbarku, Ostrzycach oraz Wyczechowie. Wszędzie spotkali się z aprobatą mieszkańców gminy Somonino. Otrzymali też specjalne podziękowanie od dyrektora GOK  pana Mariana Kowalewskiego.

Wolontariuszami byli:

 1. Beata Brylowska
 2. Pola Rzepczyńska
 3. Jagoda Jagodzińska
 4. Małgorzata Byczkowska
 5. Ilona Walaszkowska
 6. Klaudia Huryn
 7. Klaudia Krawiecka
 8. Kamila Krueger
 9. Julia Górecka
 10. Martyna Wenta
 11. Weronika Kryszewska
 12. Monika Kuchta
 13. Magda Wołodźko
 14. Alicja Zwara
 15. Piotr Płotka
 16. Ewa Draws
 17. Julia Kreft
 18. Karolina Halman- Stolc
 19. Julia Skierka

Wszystkim wolontariuszom serdecznie dziękujemy!

wop2018

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała





 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz