Menu witryny

Prezenty od Fundacji Kulczyk

„Żółty talerz” Kulczyk Foundation zasponsorował piękne prezenty dla Naszych dzieci. Zostały one rozdane uczniom 21 grudnia podczas przerwy obiadowej. Młodsze klasy otrzymały zestawy składające się z kredek, ostrzynki i gumki.Starszaki dostały słowniki angielsko-polskie. Dzieciaki nie kryły zadowolenia, były bardzo pozytywnie zaskoczone.

prezenty kulczyk

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz