Jasełka w szkole ,,Żeby człowiek był człowiekiem”

Dnia 22 grudnia 2017r cała społeczność szkolna obejrzała i wysłuchała programu Jasełek w wykonaniu uczniów klasy VI A. Okazją ku temu był czas  zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Grupa uczniów zaprezentowała Boże Narodzenie w programie pt "Żeby człowiek był człowiekiem". W Jasełkach obok Świętej Rodziny wystąpiły osoby z naszych czasów: niepełnosprawna dziewczynka, staruszka czy samotny chłopiec. Wszyscy oni otrzymali wsparcie i zaproszenie do wigilijnego stołu.  Całość ubogacona została kolędami i pastorałkami wykonanymi przez uczniów z chóru szkolnego. Julia Peta z klasy III a gimnazjum  zagrała na pianinie kolędę ,,Cicha Noc" a przy akompaniamencie gitary piękną kolędę w języku angielskim wykonała Weronika Armatorska z klasy II d. Na zakończenie Pani Dyrektor złożyła wszystkim uczniom życzenia świąteczne.

jaseka 2017

logo LS