Menu witryny

Rocznica Pontyfikatu Jana Pawła II

16.10.2017r.

Dnia 16 października 2017r uczniowie Szkoły Podstawowej i klas gimnazjalnych obejrzeli i wysłuchali programu słowno- muzycznego ku czci Świętego Jana Pawła II Okazją ku temu była kolejna, już trzydziesta dziewiąta rocznica pontyfikatu papieża- Polaka. Młodzież z klasy III B GP przybliżyła osobę Świętego Papieża Jana Pawła II Program pt. "Syn tej ziemi" pokazywał pracę i naukę Papieża Polaka, jako drogowskazy i wzór dla nas i naszego życia Uczniowie mogli przypomnieć sobie na nowo postać wielkiego Polaka i Jego słowa skierowane do młodych rodaków w Jego umiłowanej Ojczyźnie. Młodzież przybliżyła słuchającym postać Jana Pawła II i najważniejsze wydarzenia z jego życia.

jpii

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz