Menu witryny

Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2017r. uczniowie klas VI przygotowali  przedstawienie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczysty apel odbył się na szkolnej scenie w dwóch turach. Najpierw inscenizację obejrzeli uczniowie i nauczyciele klas III-VII szkoły podstawowej, następnie, oddziały gimnazjalne klasy II-III. Życzenia z okazji Dnia Nauczyciela przekazał wszystkim pracownikom szkoły również Samorząd Szkolny. Przedstawienie przygotowały: Justyna Reglińska, Beata Chyła – Kobus, oprawa muzyczna: Marta Szadłowska.

dzien edukacji 2017

 

 

więcej zdjęć

Zapisz

Zapisz

Zapisz

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz