Menu witryny

Wycieczka klas piątych

W poniedziałek 9 października klasy piąte wybrały się do Gdańska. Pierwszym punktem programu była wizyta w rozgłośni radiowej Radio Gdańsk. Tam uczniowie zostali wprowadzeni w tajniki pracy dziennikarza radiowego, mogli zajrzeć do wielu pomieszczeń tam się znajdujących i podpatrzeć pracujące w nich osoby. Obserwowali spikera czytającego wiadomości emitowane na żywo. Kolejnym miejscem gdzie się udali była Gdańska Starówka i Bazylika Mariacka, w której mogli wspiąć się na wieżę i podziwiać panoramę miasta. Wrażenia pozostaną w pamięci na długo.
wycieczka v klasa

więcej zdjęć

Zapisz

Zapisz

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz